NewIn Stock
TAVOLETTA CRU GRENADA 85% 50 G
Amedei TAVOLETTA CRU GRENADA 85% 50 G in 85% flavour. 12 x 50g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei TAVOLETTA CRU GRENADA 85% 50 G, 50g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 12 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 12 x 50g |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 50 GM |
| Case Weight | 600g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5368 5369 |
Amedei TAVOLETTA CRU GRENADA 85% 50 G, 50g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 12 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 12 x 50g |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 50 GM |
| Case Weight | 600g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5368 5369 |