NewIn Stock
ACERO95 blend fondente 95% con zucchero d'acero - dark blend 95% with maple sugar
Amedei ACERO95 blend fondente 95% con zucchero d'acero - dark blend 95% with maple sugar in Dark 95% flavour. 12 x 50g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei ACERO95 blend fondente 95% con zucchero d'acero - dark blend 95% with maple sugar, 50g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 12 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 12 x 50g |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 50 GM |
| Case Weight | 600g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5362.0 |
Amedei ACERO95 blend fondente 95% con zucchero d'acero - dark blend 95% with maple sugar, 50g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 12 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 12 x 50g |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 50 GM |
| Case Weight | 600g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5362.0 |