NewIn Stock
Bianco & Pistacchi - White & Pistachios
Amedei Bianco & Pistacchi - White & Pistachios in White Chocolate flavour. 24 x 20g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei Bianco & Pistacchi - White & Pistachios, 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 24 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 24 x 20g |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 480g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5116.0 |
Amedei Bianco & Pistacchi - White & Pistachios, 20g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 24 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 24 x 20g |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 20 GM |
| Case Weight | 480g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5116.0 |