NewIn Stock
BAG 1KG Napolitains CRU MADAGASCAR 72%
Amedei BAG 1KG Napolitains CRU MADAGASCAR 72% in 72% flavour. 1 x 1000g.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Amedei BAG 1KG Napolitains CRU MADAGASCAR 72%, 1000g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 1 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5731.0 |
Amedei BAG 1KG Napolitains CRU MADAGASCAR 72%, 1000g. Part of the I Classici collection. Single-origin Tuscan artisan chocolate. Imported from Italy. 1 bars per case.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1000g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1000 GM |
| Case Weight | 1,000g |
| Country of Origin | IT |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | AIR |
| SKU Code | 5731.0 |