In Stock
Swanson® Broth Organic Chicken - asptc
Swanson Swanson® Broth Organic Chicken - asptc in Chicken flavour. 12/32oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Swanson Swanson® Broth Organic Chicken - asptc, imported from USA. 12 units of 32.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/32oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 32 OZ |
| Case Weight | 10,886.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 21958WH |
| UPC Barcode | 51000156341.0 |
Swanson Swanson® Broth Organic Chicken - asptc, imported from USA. 12 units of 32.0 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 12/32oz |
| Pack Count | 12 |
| Unit Size | 32 OZ |
| Case Weight | 10,886.2g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 21958WH |
| UPC Barcode | 51000156341.0 |