In Stock
Swanson® Broth Natural Goodness Chicken
Swanson Swanson® Broth Natural Goodness Chicken in Chicken flavour. 24/14.5oz.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Swanson Swanson® Broth Natural Goodness Chicken, imported from USA. 24 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/14.5oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 9,865.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 02429WH |
| UPC Barcode | 51000024299.0 |
Swanson Swanson® Broth Natural Goodness Chicken, imported from USA. 24 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 24/14.5oz |
| Pack Count | 24 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 9,865.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 02429WH |
| UPC Barcode | 51000024299.0 |