In Stock
Kongcrunch Cheese Style 90g
Haribo Kongcrunch Cheese Style 90g. 1 x 90g per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Kongcrunch Cheese Style 90g, 90g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 90g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 90 GM |
| Case Weight | 90g |
| Units per Pallet | 1728 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Kongcrunch Cheese Style 90g, 90g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 90g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 90 GM |
| Case Weight | 90g |
| Units per Pallet | 1728 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |