In Stock
Haribo Pasta Basta Apfel FIZZ 150 pcs. 1,125kg
Haribo Haribo Pasta Basta Apfel FIZZ 150 pcs. 1,125kg. 1 x 1125g per case.
Vegan
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Haribo Haribo Pasta Basta Apfel FIZZ 150 pcs. 1,125kg, 1125g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1125g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1125 GM |
| Case Weight | 1,125g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
Haribo Haribo Pasta Basta Apfel FIZZ 150 pcs. 1,125kg, 1125g. Imported from Germany. Sold as single units.
Specifications
| Pack Size | 1 x 1125g |
| Pack Count | 1 |
| Unit Size | 1125 GM |
| Case Weight | 1,125g |
| Units per Pallet | 288 |
| Country of Origin | DE |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |