In Stock
Gerber Meal Cereal Oatmeal & Barley Apple Cinnamon
Gerber Gerber Meal Cereal Oatmeal & Barley Apple Cinnamon. 8/4.5oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Meal Cereal Oatmeal & Barley Apple Cinnamon, imported from USA. 8 units of 4.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/4.5oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 4.5 OZ |
| Case Weight | 1,020.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12138149-628 |
| UPC Barcode | 15000045357.0 |
Gerber Gerber Meal Cereal Oatmeal & Barley Apple Cinnamon, imported from USA. 8 units of 4.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 8/4.5oz |
| Pack Count | 8 |
| Unit Size | 4.5 OZ |
| Case Weight | 1,020.6g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12138149-628 |
| UPC Barcode | 15000045357.0 |