In Stock
Gerber Cereal Lil Bits Oatmeal Banana Strawberry
Gerber Gerber Cereal Lil Bits Oatmeal Banana Strawberry. 2/3pk/8oz per case.
Pricing available on application. Contact our sales team for wholesale rates, MOQ, and delivery timelines.
Gerber Gerber Cereal Lil Bits Oatmeal Banana Strawberry, imported from USA. 6 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 2/3pk/8oz |
| Pack Count | 6 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 2,466.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12347093-628 |
| UPC Barcode | 15000070311.0 |
Gerber Gerber Cereal Lil Bits Oatmeal Banana Strawberry, imported from USA. 6 units of 14.5 oz per case.
Specifications
| Pack Size | 2/3pk/8oz |
| Pack Count | 6 |
| Unit Size | 14.5 OZ |
| Case Weight | 2,466.4g |
| Country of Origin | US |
| Storage | Ambient |
| Logistics Mode | SEA |
| SKU Code | 12347093-628 |
| UPC Barcode | 15000070311.0 |